Kasia i Krzysiek

 

Już są! Rekordowo w 1 tydzień.. Kasia i Krzysiek – ten ślub i przyjęcie weselne były tak fajne, że wprost nie mogłem się doczekać aby przygotować zdjęcia.

To był gorący dzień. Gorący nie tylko ze wskazaniem na termometrze, ale za sprawą oczywiście Kaśki i Krzyśka, no i czegoś na co czekałem – przyjęcia pod namiotem! Bomba! Zaraz zobaczycie.
Po drodze był jeszcze ten wspaniały kościółek – w mało którym panuje tak przyjemny nastrój i tak bajecznie rozchodzi się światło. Cudo – obym miał tu okazje wiele razy wrócić 🙂
Kasia – wspaniała suknia, prosty wygodny dół, koronkowa góra. Piękny krój, lekka forma – to jest to. Ale co, suknia suknią, za to uśmiech, aparycja.. och ach!
Krzysiek – „dopasowany” do Kasi, elegancko, letnio i również lekko. Oboje widać prawdziwie szczęśliwi, co jak mam nadzieję bez trudu zobaczycie na licznych zdjęciach.

No i zdjęcia – jest co oglądać, nieskromnie, ale wiem co piszę. Tradycyjnie jak to u mnie – dynamicznie, z ciekawymi nie zawsze typowymi kadrami, z pobudzeniem wyobraźni, ze szczegółami i z humorem. Oko! Oko na Kasię i Krzyśka! To wszystko w naturalnych prawdziwych kolorach, pomnożone przez klimat kościółka i nietypowość namiotu daje coś, co się potrójnie przyjemnie ogląda.

Po raz kolejny też muszę pochwalić filmowców ze Sky’s The Limit. Media – świetna współpraca i zrozumienie.

Dość „gdakania” – wspólnie z Kasią i Krzyśkiem zapraszamy do oglądania. Do wspominania i do zapamiętania! 🙂
Polecam oglądanie na komputerze, ewentualnie telefonie, ale w poziomie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *