Oferta Promocyjna 2019

Możesz pobrać ofertę jako zdjęcie na komputer/telefon – KLIKNIJ TUTAJ
lub zobaczyć ją poniżej:

Oferta ma 3 części: reportaż i sesje, albumy, oraz informacje.
Oferta promocyjna aktualna przez 10 dni od jej otrzymania.

1. Reportaż i sesje

Jeśli potrzebujecie zmian, dopasuję ofertę do Waszych potrzeb.

Reportaż pełny (do 13h)

Od przygotowań po oczepiny
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Zdjęcia z gośćmi
350-500 dobrych zdjęć
Na życzenie prywatna galeria on-line

1990 zł

Reportaż skrócony (do 6h)

Od kościoła do wesela
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Zdjęcia z gośćmi
200-320 dobrych zdjęć

Na życzenie prywatna galeria on-line

1690 zł

Zdjęcia plenerowe

Innego dnia

ok 2h / 40 zdjęć

300 zł

Sesja narzeczeńska

Dowolny dzień

do 1h / 20 zdjęć

200 zł

W powyższej cenie macie przede wszystkim:

  • Fotografa z dużym 7-letnim doświadczeniem, który odnajdzie się w różnych sytuacjach.
  • Naprawde dobre zdjęcia. Ciekawe niebanalne kadry, dobre oko, jakość naturalnej obróbki zdjęć i ładne kolory skóry.
  • Komfortową współpracę w której nie musicie się o nic martwić. Wasze bezpieczeństwo – legalna, zarejestrowana działalność.
  • Dojazd w dniu ślubu do 50km od Nowego Sącza – gratis. Na sesje plenerową lub narzeczeńską za zwrotem kosztów paliwa.
  • Prostą i przejrzystą ofertę. Żadnych ukrytych kosztów.
  • Powyższa cena reportażu i sesji plenerowej w promocji na końcówkę roku 2019, należy do bardzo niskich jak na ten poziom zdjęć. To solidna obsługa, bardzo dobre efekty w wyjątkowo rozsądnej cenie i wspaniała pamiątka na całe życie.

2. Albumy ślubne

Są to wysokiej jakości fotoalbumy na Wasze indywidualne zamówienie.
Na żywo robią wrażenie i godnie reprezentują taką piękną okazję.
Są o niebo lepsze od tanich fotoksiążek, czy tym bardziej luźnych zdjęć w drewnianym pudełku.
Nie bawię się tutaj w półśrodki, oferuję tylko to co najlepsze.

Fotoalbumy maja sztywne grube karty, rozkładają się na płasko, a zdjęcia można dowolnie projektować.
Fotoalbum można dowolnie rozbudować – do wielości 30×30 i 30×45, ilość rozkładówek, kilka kolorów oprawy z ekoskórki lub płótna.
Możliwe zestawy prezentowe, np. dla rodziców, dziadków.

Fotoalbum w cenach od 330zł (20x30cm, A4 leżący, po rozłożeniu 20x60cm, 12 rozkładówek/24 strony).

3. Info organizacyjne

  • Dla rezerwacji terminu reportażu z dnia ślubu podpisywana jest umowa (osobiście lub na życzenie listem albo emailem) i wpłacany zadatek 500zł przelewem.
  • Na sesje plenerową innego dnia czy sesje narzeczeńską nie musicie się decydować przy podpisaniu umowy. Decyzję możecie podjąć nawet tydzień przed ślubem.
  • Dodatkowa godzina pracy w dniu ślubu, lub po godz. 01:00 – 150 zł.
  • Zdjęcia dostępne są do 20-30 dni roboczych od dnia ślubu / sesji plenerowej innego dnia.
To tyle! Prosta sprawa 🙂
Macie więcej pytań – zapraszam na luźne spotkanie przy kawie 🙂
A dla chcących więcej poczytać, dodatkowe podpowiedzi:

Reportaż pełny – najczęściej wybierany – obejmuje pełny zakres wydarzeń wartych do zapisania. Od przygotowań Panny Młodej (i ew. Pana Młodego jeśli blisko), poprzez błogosławieństwo, ceremonię kościelną lub USC, po przyjęcie weselne aż do końca oczepin (maks do 01:00), oraz zdjęcia pamiątkowe z gośćmi. Reportaż częściowy to świetnie rozwiązanie szczególnie na nieduże przyjęcia. np. do 50-60 osób, ale nie tylko, także i na te duże. Obejmuje zakres od kościoła / USC do ok 3,5-4h przyjęcia weselnego (pierwszy taniec, tort, zabawa). Każdy z tych zakresów może być zmodyfikowany, np. od kościoła do oczepin, lub wydłużony. Możliwe też fotografowanie poprawin.

Taka sesja zawsze zawiera się w zakresie godzinowym, jest możliwa, ale nie jest obowiązkowa. Jeśli taką chcecie to np. w pobliżu lokalu, raczej do 30 minut. Można mieć obie – taką w dniu ślubu jak i w innym dniu. Można nie robić żadnej – pełna swoboda.

To również okazja na wspaniałą pamiątkę – zdjęcia skoncentrowane całkowicie na Was, ale w innym dniu po ślubie – jest więcej czasu, więcej możliwości, większy komfort, mniej stresu. Wybierzemy wspólnie jakieś miejsca.

To krótki luźny plenerek zdjęciowy dla narzeczonych, lub dowolnej pary (np. jako prezent od drugiej połówki lub innej pary). Super sprawa i miła pamiątka. Takie sesje są coraz popularniejsze. To też ciekawy pomysł na np. zdjęcia do księgi pamiątkowej, czy fotoobraz jako prezent dla rodziców w ramach podziękowań.

Zdjęcia będą po części kolorowe, po części czarno-białe (chyba że życzycie sobie wszystkie w kolorze). Wszystkie podane w ilości przechodzą tzw. obróbke autorską, czyli korektę balansu bieli/jasności/kontrastu/kadru wg postrzegania fotografa, z ewentualnym nadaniem autorskiej kolorystyki. Obróbka jest podporządkowana naturalności, możliwie zbliżona do tej jaką widzicie na mojej stronie.

Zdjęć jest często więcej niż podane wyżej w pakietach. Przechodzą one mocną selekcję, po to aby wybrać te naprawdę dobre i nie powtarzające się – jest to czasochłonne, ale daje znakomite efekty przy oglądaniu. Moje pary mówią że chce się oglądać po kilka razy. Rozsądna ilość zdjęć daje właśnie taki efekt – chce się do tego wracać, oglądać i oglądać, pokazywać, wspominać. Takie zdjęcia nie nudzą – one tętnią życiem!
Jednocześnie też łatwo dać się nabrać na inne oferty, gdzie obiecywana jest czasem nazbyt duża liczba zdjęć, byle tylko zdobyć klienta. Kończy się to tym, że para dostaje mnóstwo nudnych, słabych i powtarzających się kadrów, byle tylko na siłę spełnić warunki umowy. Nie w tym rzecz – takim sposobem można łatwo zepsuć wrażenie i wspomnienia tego dnia.
W moim przypadku jeśli wyjdzie więcej atrakcyjnych zdjęć – otrzymacie je bez dopłat, ale będą to dobre zdjęcia!

Na życzenie (a każdy chce) przygotowuję prywatne galerie, oficjalną oraz drugą z dodatkowymi zdjęciami, widoczne tylko dla Was i osób, którym wyślecie linka. To bardzo chwalone przez moje Pary rozwiązanie, bo goście chcą zobaczyć zdjęcia, a nie każdy chce przecież pokazywać wszystko, prawda? Galerie są aktywne przez 6 miesięcy. Możliwe jest nałożenie hasła.

Dziękuję za zapoznanie się z ofertą 🙂