Oferta 2019/2020

Oferta ma 4 części: reportaż ślubny, dodatki, objaśnienia oraz informacje organizacyjne.

Jeśli chcesz pobrać tą ofertę w skróconym pliku PDF kliknij w TEN LINK i zapisz

Reportaż ślubny:

Jeśli potrzebujecie zmian, dopasuję ofertę do Waszych potrzeb.
Żadnych ukrytych kosztów. Dojazd w dniu ślubu – gratis.

Kompletny Reportaż

Najczęściej wybierany

do 13h, od przygotowań do oczepin

Całodzienny reportaż (max. do 01:00)
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Zdjęcia z gośćmi
Piękny fotoalbum
350-500 dobrych zdjęć
Na życzenie prywatna galeria on-line

2800 zł

już z albumem

Mini Reportaż

Idealny gdy mniej gości

do 6h, kościół/USC i początek wesela

Reportaż skrócony – najważniejsze chwile
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Zdjęcia z gośćmi
Piękny fotoalbum
200-300 dobrych zdjęć

Na życzenie prywatna galeria on-line

2400 zł

już z albumem

Dodatki:

Dodatki nie są obowiązkowe. Możecie sobie je domówić potem, nawet do tygodnia przed ślubem.

Zdj. plenerowe

Innego dnia

opcja krótsza, do 1-1,5h
jedno miejsce
30-40 zdjęć

300 zł

Zdj. plenerowe

Innego dnia

opcja dłuższa, ok 3h
możliwe 2-3 miejsca
60-70 zdjęć

600 zł

Sesja narzeczeńska

Dowolny dzień

do 1h
1-2 miejsca
30 zdjęć

300 zł

Poprawiny

Drugi dzień wesela

do 3h
lokal weselny
60-70 zdjęć

400 zł

* dla sesji plenerowych i narzeczeńskich należy doliczyć dojazd do miejsca.

Objaśnienia / rozwinięcie:

Reportaż pełny
Najczęściej wybierany – obejmuje pełny zakres wydarzeń wartych do zapisania. Od przygotowań Panny Młodej (i ew. Pana Młodego jeśli blisko), poprzez błogosławieństwo, ceremonię kościelną lub USC, po przyjęcie weselne aż do końca oczepin (maks do 01:00), oraz zdjęcia pamiątkowe z gośćmi.

Reportaż częściowy
Świetnie rozwiązanie szczególnie na nieduże przyjęcia. np. do 50-60 osób, ale nie tylko, także i na te duże. Obejmuje zakres od kościoła / USC do ok 3,5-4h przyjęcia weselnego (pierwszy taniec, tort, zabawa).

Indywidualny zakres
Możliwa jest modyfikacja tych przykładowych zakresów, np. od kościoła do oczepin. W godzinowym zakresie każdego z pakietów fotografuję co tylko chcecie.

Miniplenerek w dniu ślubu
Zawsze zawiera się w zakresie godzinowym, jest możliwa, ale nie jest obowiązkowa. Jeśli taką chcecie to np. w pobliżu lokalu, raczej do 30 minut. Można mieć obie – taką w dniu ślubu jak i w innym dniu. Można nie robić żadnej – pełna swoboda.

Fotoalbumy
Każdy powyższy pakiet zawiera w sobie fotoalbum 20x30cm A4 leżący (po rozłożeniu 20x60cm) o 24 stronach (12 rozkładówek) w eleganckiej oprawie z płótna lub ekoskórki. To nie są żadne luźne odbitki z pudełkiem, ani tania fotoksiążka, tylko konkretny album wysokiej jakości w pięknej okładce, który z dumą będziecie pokazywali każdemu. Można z niego zrezygnować, ale bardzo zalecam go sobie zostawić. Fotoalbum ten można zmodyfikować (inne rozmiary, dodatkowe strony, etui na album), domówić zestaw prezentowy dodatkowych albumów (1+2)  który bardzo często Pary dają rodzicom, np. jako prezent pod choinkę. Dodatkowy fotoalbum 30×20 12 rozkład/ 24 strony od 300zł (stan na 1 połowa 2019). Przygotowywany projekt układu zdjęć jest zawsze akceptowany przez Was z możliwością korekty.

Obróbka / korekta
Zdjęcia będą po części kolorowe, po części czarno-białe (chyba że życzycie sobie wszystkie w kolorze). Wszystkie podane w ilości przechodzą tzw. obróbke autorską, czyli korektę balansu bieli/jasności/kontrastu/kadru wg postrzegania fotografa, z ewentualnym nadaniem autorskiej kolorystyki. Obróbka jest podporządkowana naturalności, możliwie zbliżona do tej jaką widzicie na mojej stronie.

Ilość zdjęć
Często jest ich więcej niż podane wyżej. Przechodzą one mocną selekcję, po to aby wybrać te najlepsze i nie powtarzające się – jest to czasochłonne, ale daje znakomite efekty przy oglądaniu. Moje pary mówią że chce się oglądać po kilka razy. Rozsądna (ok 400) ilość zdjęć daje właśnie taki efekt – chce się do tego wracać, oglądać, pokazywać, wspominać, takie zdjęcia nie nudzą – one tętnią życiem. Jeśli wyjdzie więcej atrakcyjnych zdjęć – otrzymacie je bez dopłat.

Galeria on-line
Na życzenie (a każdy chce) przygotowuję prywatną galerię, widoczną tylko dla Was i osób, którym wyślecie linka. Możliwe jest też wydzielenie osobnej, drugiej galerii z takimi jakby bardziej „oficjalnymi” zdjęciami na mojej stronie www – to bardzo chwalone przez moje Pary rozwiązanie, bo goście chcą zobaczyć zdjęcia, a nie każdy chce przecież pokazywać wszystko, prawda? Galerie są aktywne przez 6 miesięcy. Możliwe jest nałożenie hasła.

Sesja plenerowa innego dnia
To również okazja na wspaniałą pamiątkę – zdjęcia skoncentrowane całkowicie na Was, ale w innym dniu po ślubie – jest więcej czasu, więcej możliwości, większy komfort, mniej stresu. Wybierzemy wspólnie jakieś miejsca. Stosuję tutaj opcję krótszą lub dłuższą – również dla Waszej wygody. Wy decydujecie.

Sesja narzeczeńska / sesja dla par
To krótki luźny plenerek zdjęciowy dla narzeczonych lub dowolnej pary (np. jako prezent). Super sprawa i miła pamiątka. Takie sesje są coraz popularniejsze. To też ciekawy pomysł na np. zdjęcia do księgi pamiątkowej, czy fotoobraz jako prezent dla rodziców w ramach podziękowań.

Informacje organizacyjne:

  • Dla rezerwacji terminu reportażu z dnia ślubu podpisywana jest umowa (osobiście lub na życzenie listem albo emailem) i wpłacany zadatek 500zł przelewem.
  • Na sesje plenerową innego dnia nie musicie się decydować przy podpisaniu umowy. Decyzję możecie podjąć nawet tydzień przed ślubem. Pozostałe dodatki można zamówić nawet po zobaczeniu zdjęć.
  • album zawarty w pakiecie można sobie zostawić lub zrezygnować (odliczam 200zł) nawet po zobaczeniu gotowych zdjęć.
  • dodatkowa godzina pracy w dniu ślubu, lub po godz. 01:00 – 150 zł
  • Zdjęcia dostępne są do 20-30 dni roboczych od dnia ślubu / sesji plenerowej innego dnia.

A na koniec jedna prawdziwie złota rada dla Was: przy wyborze fotografa nie kierujcie się tylko ceną, czy dodatkami. Patrzcie przede wszystkim na zdjęcia. Każdy robi inne i to one same w sobie są najistotniejsze.

Poprostu kierujcie się sercem. Naprawdę.

Dziękuję za zapoznanie się z ofertą.