Oferta promocyjna 2020

Oferta ma 3 części: ceny, albumy i info organizacyjne

Ceny

Jeśli potrzebujecie zmian, dopasuję ofertę do Waszych potrzeb.

Promocja na ostatnie terminy 2020!

W cenie reportażu z dnia ślubu otrzymujecie teraz dodatek do wyboru – sesje plenerową innego dnia lub personalizowany album ślubny! Bezpłatnie!

Reportaż pełny (do 13h)

Od przygotowań po oczepiny
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Zdjęcia z gośćmi
350-500 zdjęć
Sesja innego dnia lub album do wyboru!
Na życzenie prywatna galeria on-line

2900 zł

Reportaż skrócony (do 5h)

np. od kościoła do wesela
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Zdjęcia z gośćmi
220-350 dobrych zdjęć
Sesja innego dnia lub album do wyboru!
Na życzenie prywatna galeria on-line

2500 zł

Zdjęcia plenerowe

Innego dnia

ok 2h / 50 zdjęć

500 zł

Sesja narzeczeńska

Dowolny dzień

do 1h / 25 zdjęć

300 zł

Albumy Ślubne

w kilku rozmiarach

indywidualne dopasowanie

od 350 zł

W powyższej cenie macie przede wszystkim:

 • Unikalną możliwość wyboru dodatku, oprócz zdjęć z dnia ślubu – sesja plenerowa innego dnia, czy ekskluzywną fotoksięgę (20×30 15 rozkładówek [30 stron]).
 • Fotografa z ponad 7-letnim doświadczeniem, który odnajdzie się w różnych sytuacjach. Komfortową współpracę w której nie musicie się o nic martwić.
 • Jakość wizualną Waszych zdjęć. To, że chętnie będziecie do nich zaglądali, z dumą pokazywali rodzinie i znajomym.
 • Ciekawe niebanalne kadry, dobre oko, naturalną ponadczasową obróbkę zdjęć i ładne, lekkie kolory skóry.
 • Legalna, zarejestrowana działalność – a więc Wasze pełne bezpieczeństwo.
 • Prostą i przejrzystą ofertę – żadnych ukrytych kosztów.
 • Dojazd w dniu ślubu – gratis. Plener, lub sesja narzeczeńska – za zwrotem kosztów paliwa.
 • Cena reportażu nie należy do wysokich, ani też podejrzanie niskich. To solidna obsługa, bardzo dobre efekty w rozsądnej cenie i wspaniała pamiątka na całe życie.

Albumy ślubne

Są to wysokiej jakości fotoksięgi na Wasze indywidualne zamówienie.
Na żywo robią wrażenie i godnie reprezentują taką piękną okazję.
Fotoksięga ta jest dużo lepsza od zwykłych cienkich fotoksiążek, a tym bardziej od luźnych odbitek w pudełku, z którymi nie ma potem co zrobić.
Nie bawię się tutaj w półśrodki, daję Wam to co aktualnie jest najlepsze.

Albumy maja sztywne grube karty, rozkładają się na płasko, a zdjęcia można dowolnie układać. Po kilka, albo np. jedno ogromne.
Pełna personalizacja: wielkości 20×30, 30×30 aż po 30×45, ilość rozkładówek, kilka kolorów oprawy z ekoskórki lub płótna.
Możliwe promocyjne zestawy prezentowe, np. 1 album dla Was, a 2 dla rodziców, dziadków.

Info organizacyjne

 • Dla rezerwacji terminu reportażu z dnia ślubu podpisywana jest umowa (osobiście lub na życzenie listem albo emailem) i wpłacany zadatek 800zł przelewem.
 • Sesja plenerowa innego dnia czy sesja narzeczeńską, ani album nie są obowiązkowe. Nie musicie się decydować na oba przy podpisaniu umowy. 
 • Posiadam zezwolenie na fotografowanie podczas uroczystości kościelnych.
To tyle! Prosta sprawa 🙂
Macie więcej pytań – zapraszam na luźne spotkanie przy kawie 🙂
A dla chcących więcej poczytać, dodatkowe podpowiedzi:

Reportaż pełny – najczęściej wybierany – obejmuje pełny zakres wydarzeń wartych do zapisania. Od przygotowań Panny Młodej (i ew. Pana Młodego jeśli blisko), poprzez błogosławieństwo, ceremonię kościelną lub USC, po przyjęcie weselne aż do końca oczepin (maks do 01:00), oraz zdjęcia pamiątkowe z gośćmi. Reportaż częściowy to świetnie rozwiązanie szczególnie na nieduże przyjęcia. np. do 50-60 osób, ale nie tylko, także i na te duże. Obejmuje zakres od kościoła / USC do ok 3,5-4h przyjęcia weselnego (pierwszy taniec, tort, zabawa). Każdy z tych zakresów może być zmodyfikowany, np. od kościoła do oczepin, lub wydłużony. Możliwe też fotografowanie poprawin.

Taka sesja zawsze zawiera się w zakresie godzinowym, jest możliwa, ale nie jest obowiązkowa. Jeśli taką chcecie to np. w pobliżu lokalu, raczej do 30 minut. Można mieć obie – taką w dniu ślubu jak i w innym dniu. Można nie robić żadnej – pełna swoboda.

To również okazja na wspaniałą pamiątkę – zdjęcia skoncentrowane całkowicie na Was, ale w innym dniu po ślubie – jest więcej czasu, więcej możliwości, większy komfort, mniej stresu. Wybierzemy wspólnie jakieś lokalne, ładne miejsca.

To krótki luźny plenerek zdjęciowy dla narzeczonych, lub dowolnej pary (np. jako prezent od drugiej połówki lub innej pary). Super sprawa i miła pamiątka. Takie sesje są coraz popularniejsze. To też ciekawy pomysł na np. zdjęcia do księgi pamiątkowej, czy fotoobraz jako prezent dla rodziców w ramach podziękowań.

Zdjęcia będą po części kolorowe, po części czarno-białe (chyba że życzycie sobie wszystkie w kolorze). Wszystkie podane w ilości przechodzą tzw. obróbke autorską, czyli korektę balansu bieli/jasności/kontrastu/kadru wg postrzegania fotografa, z ewentualnym nadaniem autorskiej kolorystyki. Obróbka jest podporządkowana naturalności, możliwie zbliżona do tej jaką widzicie na mojej stronie.

Zdjęć jest często więcej niż podane wyżej w pakietach. Przechodzą one mocną selekcję, po to aby wybrać te naprawdę dobre i nie powtarzające się – jest to czasochłonne, ale daje znakomite efekty przy oglądaniu. Moje pary mówią że chce się oglądać po kilka razy. Rozsądna ilość zdjęć daje właśnie taki efekt – chce się do tego wracać, oglądać i oglądać, pokazywać, wspominać. Takie zdjęcia nie nudzą – one tętnią życiem!
Jednocześnie też łatwo dać się nabrać na inne oferty, gdzie obiecywana jest czasem nazbyt duża liczba zdjęć, byle tylko zdobyć klienta. Kończy się to tym, że para dostaje mnóstwo nudnych, słabych i powtarzających się kadrów, byle tylko na siłę spełnić warunki umowy. Nie w tym rzecz – takim sposobem można łatwo zepsuć wrażenie i wspomnienia tego dnia.
W moim przypadku jeśli wyjdzie więcej atrakcyjnych zdjęć – otrzymacie je bez dopłat, ale będą to dobre zdjęcia!

Na życzenie (a każdy chce) przygotowuję prywatne galerie, oficjalną oraz drugą z dodatkowymi zdjęciami, widoczne tylko dla Was i osób, którym wyślecie linka. To bardzo chwalone przez moje Pary rozwiązanie, bo goście chcą zobaczyć zdjęcia, a nie każdy chce przecież pokazywać wszystko, prawda? Galerie są aktywne przez 6 miesięcy. Możliwe jest nałożenie hasła.