Oferta fotografii
2023


Cześć ponownie!

Jesteś w tym miejscu, więc pewnie bardzo podobają Ci się moje zdjęcia, widzisz w nich „coś” i czujesz że warto się tego trzymać..

1/
KILKA SŁÓW

Aby decyzje były łatwe, świadome i przede wszystkim dobre!

Jak wybrać TEGO fotografa?

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Najlepsza rada na otwarcie oczu – sama, lub razem, obejrzyjcie kilka historii (100+ zdjęć) konkretnych par na stronie danego fotografa i wybierzcie tę osobę, której zdjęcia podobają Wam się właśnie jako całość dnia ślubu, jako pełne reportaże. Po prostu.
Dość często popełnianym błędem jest wybranie fotografa po zdjęciach na facebooku czy instagramie (są świetnymi narzędziami marketingowymi) gdzie fotografowie zazwyczaj dodają tylko kilka wybranych zdjęć. Tak samo portfolio – jest dobre – dla zorientowania się. To nie chodzi o jedynie kilka udanych „fajnych fotek”, tylko o to żebyście mieli piękną pamiątkę z całego dnia, relację i ciekawą opowieść. To jest właśnie ważne. Łatwo ulec też efektowi sesji plenerowych, których czasami pokazuje się nader dużo, a one są przecież dodatkiem, miłym, ale jednak.
Zwróćcie uwagę jak na zdjęciach „płynie” ten dzień, czy jest ciekawie, dynamicznie. Czy ujęcia są naturalne, nie pozowane. Czy macie wrażenie jakbyście byli tam na miejscu, na żywo. A wszystko to ujęte w naturalnych, nie udziwnionych kolorach, które będą atrakcyjne teraz, jak i za wiele lat.

Druga sprawa – ilość zdjęć – kusząca droga.. ale czy z pozoru więcej, znaczy lepiej? Jeśli ktoś Wam oferuje na przykład aż 600-700 gotowych zdjęć.. to poproście niech pokaże Wam ze 2-3 przykłady przykłady jak wygląda taki pełny materiał.. zdziwicie się jak dużo jest tam powtórzeń, serii podobnych ujęć, monotonii. Fotograf skupia się na „zrobieniu ilości” bo taki charakter ma to co zaoferował. Finalnie jednak ucieka mistycyzm tego dnia, wyjątkowość chwili, a wrażenie ulatuje. A to przecież nie o to chodzi.. Te momenty można różnorodnie i atrakcyjnie sfotografować, umiejętnie wybrać (bo zawsze robi się ich duuużo), stworzyć opowieść i przedstawić Wasze zdjęcia tak, że będziecie mieli wspaniałe wrażenia, oraz wielką chęć pokazywać je rodzinie i znajomym. I tu właśnie, w fotografii, ilość zazwyczaj wyklucza „jakość”.
Naprawdę, gwarantuję – „zdrowa” ilość zdjęć to jak wyczekane wyjście we dwoje do świetnej restauracji, z kilkudniową rezerwacją, ze wspaniałą kuchnią, gustownym wystrojem i degustacja menu pokazowego, oryginalne smaki, burza zmysłów, feeria doznań i wspaniałe wspomnienie, które zapada w pamięci. Przepraszam za porównanie, ale czy nie właśnie tak chcielibyście, aby to wyglądało? I ta chęć powrotów do tamtych chwil.. nie trzeba tutaj nic więcej dodawać, prawda?
Oczywiście mnóstwo zdjęć rodzinnych, pamiątkowych to też istotna sprawa. Osobiście dbam o to bardzo i takie ujęcia również otrzymacie.

Ślub to naprawdę wyjątkowy dzień, warto zachować to wspomnienie jak najlepiej. To jest piękny punkt w Waszym życiu, do którego zawsze będziecie wracali, a zdjęcia zostaną Wam już na zawsze i z biegiem czasu będą nabierały coraz większej wartości. Szczególnej wartości.

Czego możecie się spodziewać?

Mam nadzieje jesteście zwolennikami zdjęć naturalnych, niewymuszonych, takich które pokazują ludzi i ich relacje w sposób autentyczny.. bo takie właśnie zdjęcia lubię robić.
Uważam, że to niezwykle istotne, aby dobrze się czuć ze swoim fotografem, móc przeżywać emocje po swojemu, a przede wszystkim, oglądać siebie na swoich zdjęciach i mieć piękne wspomnienia. Każdy przeżywa te emocje inaczej, każdy tworzy swoją własną opowieść – ludzie, relacje, miejsca, dziesiątki detali, gestów, ruchu i barw.
W dniu Waszego ślubu, w dniu tej koncentracji, mogę być Waszym zaufanym towarzyszem, sfotografować właśnie prawdziwych Was, istotę dnia i historię jego bohaterów.
Współpraca ze mną jest komfortowa, oparta o świetny kontakt i zaufanie, dopracowany workflow i blisko 10 lat doświadczenia. To również robi swoje.

2 /
PAKIETY ZDJĘCIOWE

Każdy plan może być zmieniony i dopasowany do Waszych indywidualnych potrzeb.

Najpopularniejsze zakresy:
Plan 1: Mini

Plan 1: Nieco krótszy

3400

Plan konkretny i wygodny:
* Piękny album w cenie
* Przygotowania i błogosławieństwo
* Ceremonia ślubna
* Przyjęcie weselne do g. 21.00
* Możliwa mini sesja plenerowa w dniu ślubu

* Galeria internetowa

Plan 2: Kompletny

Plan 2: Kompletny

3800

Plan najczęściej wybierany:
* Piękny album w cenie
* Przygotowania i błogosławieństwo
* Ceremonia ślubna
* Przyjęcie weselne max do g. 01:00
* Możliwa mini sesja plenerowa w dniu ślubu
* Galeria internetowa

A w każdym z powyższych planów:
  • Galeria internetowa półroczna – do dzielenia się wspomnieniami z bliskimi i znajomymi
  • W każdym pakiecie wykonywane są również pamiątkowe zdjęcia z gośćmi podczas przyjęcia weselnego
  • Mini sesja w dniu ślubu możliwa w każdym pakiecie – bez dopłat
  • W każdym pakiecie otrzymujecie piękny album ślubny w formie fotoksiążki, ma ona 50 miękkich stron, format 30×20, z opcją własnego wyboru zdjęć. Pomieści nawet 80-130 zdj. Możliwość rozbudowy o większy format i dodatkowe strony. Możliwe zestawy 3szt. Piękna oprawa Waszych równie pięknych zdjęć.
  • Dojazd w dniu ślubu w cenie i żadnych ukrytych dodatkowych kosztów
  • Wszystkie oddawane zdjęcia przechodzą obróbkę autorską. Dla pakietu Krótszego jest ich conajmniej 300+ a dla Kompletnego 400+ (najczęściej jednak ponad 500). Ilość zależna m.in. od frekwencji, warunków pogodowych i wydarzeń, może wzrosnąć
  • Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy (osobiście, listowo lub e-mailem) i wpłacie zadatku 700 zł
  • Przygotowania zaczynamy ok 2h przed ceremonią
  • Posiadam zezwolenie na fotografowanie podczas uroczystości kościelnych
  • Oferta pakietów przygotowana jest kompleksowo, wybieracie sobie zakres i nie martwicie się o nic

Kilka zdjęć albumów poniżej (forma, opcje wyglądu mogą zmienić się zależnie od producenta w danym roku) :

3 /
DODATKI

Opcjonalne. Nie trzeba się od razu decydować, można je domówić przed ślubem, lub po.

Sesja plenerowa innego dnia / 500

Dla wygody, dla swobody czasu, dla lepszych możliwości. Sesja trwa ok 2h+ w lokalizacji Nowy Sącz +/- 50km i jest to dodatkowe ok 50+ zdjęć. Plus koszt dojazdu. Dłuższe sesje lub dalsze lokalizacje do indywidualnej wyceny.

Sesja narzeczeńska / rodzinna / lifestylowa / 350

Coraz popularniejsze. Świetna jako pomysł na oryginalną randkę, na prezent, albo jako zdjęcia do wykorzystania w zaproszeniach, w księdze pamiątkowej, lub do dekoracji weselnych.


Mam nadzieję zobaczymy się na Waszym ślubie..


Oferta ważna 7 dni od dnia jej wysłania