O mnie

Cześć!

Mam na imię Mariusz. Fotografuję to mało powiedzieć.

Bywam na wspaniałych ślubach, poznaję zakochanych ludzi i pomagam im zachować cudowne chwile na całe życie..

Lubię proste życie, cieszyć się każdym dniem, chwilami i drobnostkami.
Patrzę także w przyszłość. Rodzina i to wokół niej się wszystko kręci.
Cieszy mnie każde spełnione zadanie, nie tylko fotograficzne. To małe i to większe.
Lubię jeździć na rowerze, zabawy z psiakiem, wygrzewać się w późnopopołudniowym słoneczku.
Lubię takie miłe uczucie z rana, gdy wiesz że cały dzień przed Tobą.
W życiu nie trzeba wiele, by być szczęśliwym!

Fotograf ślubny?

No pewnie! To ciekawa praca i przygoda jednocześnie. Poznaję wspaniałych ludzi, towarzyszę im w tak ważnych dla nich chwilach i zachowuję dla nich te emocje na zawsze. To duża odpowiedzialność i zawsze daje mi wielka satysfakcję. Nie tylko dlatego że słyszę piękne słowa po zobaczeniu zdjęć, ale tak poprostu, od siebie, dla siebie. Jak pokazać te niepowtarzalne chwile ciekawie i wyjątkowo, to właśnie jest coś!

Fotografować poważniej zacząłem kilka lat temu, od ludzi właśnie, od portretu, dla siebie, dla przyjemności. Parę lat później, w 2012 założyłem firmę fotograficzną i dzisiaj oglądasz moje zdjęcia ślubne właśnie w tym miejscu. Wynik pasji, obserwacji, doświadczeń i praktyki. Będziecie w dobrych rękach.

Poznajmy się!

Myślę, że skoro jesteście w tym miejscu to znaczy, że podobają Wam się moje zdjęcia – zapraszam więc do owocnej współpracy, jeśli tylko termin będzie dostępny. Możemy się spotkać osobiście przy kawie lub na wideo-rozmowie, nie zobowiązująco, to nic nie kosztuje a napewno Wam pomoże. Zapytacie o szczegóły, a na spotkaniu zobaczycie przykładowy album.