Albumy


Tu skonfigurujesz swój album ślubny

Informator podzielony na 5 części:
1/ informacje i wygląd
2/ ceny albumów
3/ pendrive
4/ materiały na okładki
5/ wzory grawerów

1/ Informacje

Wasz album ślubny ma formę fotoksiążki, a zdjęcia mogą mieć różną wielkość. Strony są drukowane cyfrowo i dzięki specjalnym zagięciom, mogą się szeroko otwierać. Może pomieścić nawet znaczną ilość zdjęć. Fotoksiążka ta jest wygodna w oglądaniu, przenoszeniu i przechowywaniu. Projektuję najczęściej jedno zdjęcie na jedną stronę (jest to bardzo eleganckie w odbiorze), ale i zestawy zdjęć (kolaże) są również przeplatane. Na dole ostatniej strony widnieje mało widoczny dopisek autora zdjęć: mariuszwrona.pl.

Po określeniu wielkości, ilości stron, koloru okładki oraz graweru, przygotuję projekt układu zdjęć do zatwierdzenia. Wybór zdjęć do albumu pary powierzają mi, ale możecie również wybrać sami. Własny wybór musi nastąpić do 2 dni od wysłania tej informacji (należy wtedy wysłać mi wybrane zdjęcia lub ich numery).
Po zatwierdzeniu, gotowy projekt jest wysyłany do realizacji, a orientacyjny czas otrzymania albumu, już do domu, to ok. 15-20 dni roboczych.

Poniżej zobaczcie galerię (przesuwamy, lub klikamy prawo-lewo) co i jak, bo zdjęcia oddają dużo więcej niż słowa.

1111111111

2/ Ceny

Wymiar książki oraz ilość stron, do wyboru.

20x30cm 50 str. – 340zł
20x30cm 90 str. – 480zł
30x40cm 70 str. – 540zł – to duży album 🙂

Uwaga: Jeśli zamówione zostaną 3 identyczne książki z tym samym projektemproducent udziela rabatu 15% od całości. Warto rozważyć. To może być świetny pomysł na prezent od serca dla rodziców, dziadków albo świadków, np. na gwiazdkę. Pary często zamawiają takie zestawy.

3/ Pendrive

Już od kilku lat Pary pobierają swoje zdjęcia z dysku w chmurze, ale na życzenie macie również możliwość zamówienia sobie pendrive w pudełku, na który wgram Wasze zdjęcia i wyślę razem z albumem. Okładka pudełka wykonana jest w tym samym materiale co wybrany na fotoksiążkę i personalizowana podobnym wzorem graweru (ale dopasowanym do odpowiednio mniejszego formatu pudełka). Pendrive ma elementy czarnej ekoskórki z wygrawerowanymi imionami lub inicjałami (czasem inną czcionką aby dopasować do małej powierzchni pendriva).

Pendrive z pudełkiem – 120zł

4/ Materiał okładki

Poniżej wybór materiałów w które może być oprawiony album, są to piękne.. welury!! Jest to „miziasty” materiał z króciutkimi włoskami. Zależnie z której strony pada światło, lub w którym kierunku przetrzemy materiał, może przybierać inne, lekko jaśniejsze lub ciemniejsze odcienie danego koloru. Grawer imion lub wzoru jest wklęsły i w kolorze danego materiału tylko ciemniejszy. Ma różną widoczność na poszczególnych materiałach i zależnie od której strony się na niego spojrzy, może być lekko lub wyraźnie widoczny.

A01 Czarny (grawer też czarny)
A02 Miedziany/Bursztynowy
A03 Granatowy
A04 Bordowy
A05 Szary bardzo jasny
A06 Szary jasny cieplejszy/kremowy
A07 Zielony mocniejszy
A08 Butelkowa zieleń
A10 Czerwony stonowany
A12 Błękitny jasny
A14 Musztardowy/Złoty
A15 Brązowy lekki
A16 Szary chłodny
A17 Schłodzony róż/Liliowy
A18 Niebieski
A19 Pistacjowy pastelowy
A20 Szary ciepły

5/ Wzór graweru

Każda okładka personalizowana jest grawerem, który możecie wybrać z kilku wzorów. Najczęściej są to imiona, bo są formą prostą i ponadczasową, ale i wzory poniżej również dobrze wyglądają. Imiona i data ślubu znajduje się również na pierwszej stronie w książce, dlatego na okładkę mogą być same imiona.


Czekam więc na odpowiedź z wybranymi opcjami:

– wielkość książki i ilość stron
– numer i nazwa koloru okładki
– wybrany wzór graweru