Oferta fotografii 2022

Możesz pobrać tą ofertę jako zdjęcie – kliknij TUTAJ i zapisz na swoim komputerze lub telefonie w odpowiednim miejscu.

Oferta ma 3 części: ceny, albumy i info organizacyjne

Ceny

Poniżej najczęściej wybierane zakresy, a w razie potrzeby dopasuję ofertę do Waszych indywidualnych potrzeb.

- Pakiet 1 -

Reportaż skrócony (do 5h)

Dowolne wykorzystanie czasu
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Możliwe zdjęcia z gośćmi
200-300 pięknych zdjęć

Na życzenie prywatna galeria on-line

2500 zł

powyższy zakres, lub korzystniej w zestawach:

2900 zł

z albumem lub sesją plenerową innego dnia, do wyboru.

3200 zł

z albumem i sesją plenerową innego dnia (+50 zdj)

- Pakiet 2 -

Reportaż pełny (do 13h)

Od przygotowań po oczepiny
Możliwa minisesja w dniu ślubu
Zdjęcia z gośćmi
400-500 pięknych zdjęć
Na życzenie prywatna galeria on-line

3000 zł

powyższy zakres, lub korzystniej w zestawach:

3400 zł

z albumem lub sesją plenerową innego dnia, do wyboru.

3700 zł

z albumem i sesją plenerową innego dnia (+50 zdj)

W powyższych cenach wliczone są promocyjne niższe stawki za zestawy z plenerami innego dnia i/lub albumem.
Możecie jednak sobie wybrać podstawowy zakres, a potem przed ślubem lub po, go rozbudować. Grunt to mieć zarezerwowany termin.
Album zawarty w pakietach łączonych: 25×25, 12 rozkładówek (24 strony) z możliwością rozbudowy, okładka indywidualna.
Dojazd w dniu ślubu – gratis.
Jeśli potrzebujecie krótszy, pośredni lub dłuższy zakres, dopasuję go do Waszych potrzeb.

Dodatki:

Sesja narzeczeńska

Dowolny dzień

do 1h / 25 zdjęć

300 zł

Poza pakietem

Sesja plen. innego dnia

do 2h / 50 zdjęć

od 600 zł

Poza pakietem

Albumy ślubne Premium

indywidualne dopasowanie

od 400 zł

W cenach tych macie przede wszystkim piękne, ponadczasowe zdjęcia, wspaniałą pamiątkę z tak ważnego dnia ślubu czy sesji plenerowej i cudowne wspomnienia na dziesiątki lat. Niebanalne kadry, dobre oko, naturalną ponadczasową obróbkę zdjęć i ładne, lekkie kolory skóry. To wcale nie takie proste i nie każdy fotograf zrobi to dobrze. Mam ponad 8 lat doświadczenia fotografowania pięknych ślubów i żywiołowych wesel, chętnie Wam doradzę w pewnych sprawach, ale to też dodatkowa gwarancja że poradzę sobie w przeróżnych sytuacjach, a efekty Was zadowolą. To robi różnicę.
Prowadzę legalną zarejestrowaną działalność, dlatego jesteście bezpieczni, a nasza współpraca opiera się na czystych, jasnych zasadach. Tak samo oferta – przejrzysta, bez zbędnych zagadek.
Współpraca ze mną będzie dla Was komfortowa, jestem elastyczny w Waszych potrzebach i słucham uważnie. Wszystko ustalamy wspólnie i nie musicie się spodziewać „niespodzianek”.

To będzie piękny dzień! 🙂

Albumy ślubne

Albumy ślubne PREMIUM – są to wysokiej jakości fotoksięgi na Wasze indywidualne zamówienie.
Na żywo robią wrażenie i godnie reprezentują taką piękną okazję. Nie mają nic wspólnego z marketowymi albumami lub fotoksiążkami. To produkt kilka klas wyżej.
Fotoksięga ta jest dużo lepsza od zwykłych cienkich fotoksiążek, a tym bardziej od luźnych odbitek w pudełku, z którymi nie ma potem co zrobić.
Nie bawię się tutaj w półśrodki, daję Wam to co aktualnie jest najlepsze.

Albumy maja sztywne grube karty, rozkładają się na płasko, a zdjęcia można dowolnie projektować – po kilka, albo np. jedno ogromne.
Pełna personalizacja: wielkości 25×25 lub 30×30, ilość rozkładówek, kilka kolorów oprawy z ekoskórki lub płótna, piękne ozdobne napisy lub grafiki.
Możliwe promocyjne zestawy prezentowe, np. 1 album dla Was, a 2 dla rodziców, dziadków.

Info organizacyjne

  • Dla rezerwacji terminu reportażu z dnia ślubu podpisywana jest umowa (osobiście lub na życzenie listem albo emailem) i wpłacany zadatek 700zł przelewem.
  • Sesja plenerowa innego dnia czy sesja narzeczeńska, ani album nie są obowiązkowe. Nie musicie się decydować na żadne przy podpisaniu umowy.
  • Sesja plenerowa innego dnia (do 2h) ma miejsce w lokalizacji Nowy Sącz/Krynica +/- 30km. Dłuższe sesje lub dalsze lokalizacje do indywidualnej wyceny.
  • Posiadam zezwolenie na fotografowanie podczas uroczystości kościelnych.
To tyle! Prosta sprawa 🙂
Macie więcej pytań – zapraszam na rozmowę telefoniczną lub luźne spotkanie przy kawie 🙂
A dla chcących więcej poczytać, dodatkowe podpowiedzi:

Reportaż pełny – najczęściej wybierany – obejmuje pełny zakres wydarzeń wartych do zapisania. Od przygotowań Panny Młodej (i ew. Pana Młodego jeśli blisko), poprzez błogosławieństwo, ceremonię kościelną lub USC, po przyjęcie weselne aż do końca oczepin (maks do 01:00), oraz zdjęcia pamiątkowe z gośćmi. Reportaż skrócony to świetnie rozwiązanie szczególnie na nieduże przyjęcia. np. 20-60 osób, ale nie tylko, także i na te duże. OK 5h dowolnie do wykorzystania, np. przygotowania + kościół/USC + początek przyjęcia weselnego, lub od kościoła / USC do ok 3-4h przyjęcia weselnego (pierwszy taniec, tort, zabawa). Każdy z tych zakresów może być zmodyfikowany, skrócony, wydłużony. Możliwe też fotografowanie poprawin.

Taka sesja zawsze zawiera się w zakresie godzinowym, jest możliwa, ale nie jest obowiązkowa. Jeśli taką chcecie to np. w pobliżu lokalu, raczej do 30 minut. Można mieć obie – taką w dniu ślubu jak i w innym dniu. Można nie robić żadnej – pełna swoboda.

To również okazja na wspaniałą pamiątkę – zdjęcia skoncentrowane całkowicie na Was, ale w innym dniu po ślubie – jest więcej czasu, więcej możliwości, większy komfort, mniej stresu. Wybierzemy wspólnie jakieś lokalne, ładne miejsca.

To krótki luźny plenerek zdjęciowy dla narzeczonych, lub dowolnej pary (np. jako prezent od drugiej połówki lub innej pary). Super sprawa i miła pamiątka. Takie sesje są coraz popularniejsze. To też ciekawy pomysł na np. zdjęcia do księgi pamiątkowej, czy fotoobraz jako prezent dla rodziców w ramach podziękowań.

Zdjęcia będą po części kolorowe, po części czarno-białe (chyba że życzycie sobie wszystkie w kolorze). Wszystkie podane w ilości przechodzą tzw. obróbke autorską, czyli korektę balansu bieli/jasności/kontrastu/kadru wg postrzegania fotografa, z ewentualnym nadaniem autorskiej kolorystyki. Obróbka jest podporządkowana naturalności, możliwie zbliżona do tej jaką widzicie na mojej stronie.

Zdjęć jest często więcej niż podane wyżej w pakietach. Przechodzą one mocną selekcję, po to aby wybrać te naprawdę dobre i nie powtarzające się – jest to czasochłonne, ale daje znakomite efekty przy oglądaniu. Moje pary mówią że chce się oglądać po kilka razy pod rząd – takie wrażenia! Rozsądna ilość dobrych zdjęć daje właśnie taki efekt – chce się do tego wracać, oglądać i oglądać, pokazywać, wspominać. Takie zdjęcia nie nudzą – one tętnią życiem!
Jednocześnie też łatwo dać się nabrać na inne oferty, gdzie obiecywana jest czasem nazbyt duża liczba zdjęć, byle tylko zdobyć klienta. Kończy się to tym, że para dostaje mnóstwo nudnych, słabych i powtarzających się kadrów. Nie w tym rzecz – takim sposobem można łatwo zepsuć wrażenie i wspomnienia tego dnia.
W moim przypadku jeśli wyjdzie więcej atrakcyjnych zdjęć – otrzymacie je bez dopłat, ale będą to dobre zdjęcia!

Na życzenie (a każdy chce) przygotowuję prywatną galerię zdjęć, którą możecie pokazywać komu zechcecie. Galeria jest aktywna przez 6 miesięcy. Możliwe jest nałożenie hasła.