Albumy


Tu skonfigurujesz swój album ślubny

Informator podzielony na 5 części:
– informacje i wygląd
– ceny albumów
– pendrive
– okładki
– grawery

ROBOCZE INFO

+ wybierz materiały – tylko welury
+ wybierz 5-7 wzorów graweru, z ładnymi czcionkami
+ ustaw galerie albumów, materiałów (Captions – żeby widoczne były nazwy i symbole lun nanieś na zdjecia) i grawerów (tutaj akurat sa widoczne nazwy na zdjęciu)
+ Zdecyduj – Może w cenie dawać etui/pokrowiec/woreczek z grubym szyciem ciemnoszary (musiałbym kupic welur) robiony ręcznie
+ dodaj zdjecie ze na ostatniej stronie jest wydrukowane mariuszwrona.pl lub o tym napisz
+ przelicz czy rabat 15% za 3 takie same jest ok

1/ Informacje

Wasz album ślubny ma formę fotoksiążki, a zdjęcia mogą mieć różną wielkość. Strony są drukowane cyfrowo i dzięki specjalnym zagięciom, mogą się szeroko otwierać. Może pomieścić nawet znaczną ilość zdjęć. Fotoksiążka ta jest wygodna w oglądaniu, przenoszeniu i przechowywaniu. Projektuję najczęściej jedno zdjęcie na jedną stronę (jest to bardzo eleganckie w odbiorze), ale i zestawy zdjęć są również przeplatane. Na dole ostatniej strony widnieje mało widoczny dopisek autora zdjęć: mariuszwrona.pl.

Po określeniu wielkości, ilości stron, koloru okładki oraz graweru, przygotuję projekt układu zdjęć do zatwierdzenia. Wybór zdjęć do albumu pary powierzają mi, ale możecie również wybrać sami. Własny wybór musi nastąpić do 2 dni od wysłania tej informacji (należy wtedy wysłać mi wybrane zdjęcia lub ich numery).
Po zatwierdzeniu, gotowy projekt jest wysyłany do realizacji, a orientacyjny czas otrzymania albumu, już do domu, to ok. 15 dni roboczych.

Poniżej zobaczcie galerię (klikamy prawo-lewo) co i jak, bo zdjęcia oddają dużo więcej niż słowa.

2/ Ceny

Jeśli w cenie pakietu (na umowie) macie zawartą już fotoksiażkę (20×30 50 stron), to możecie powiększyć sobie ilość stron, lub jej wielkość. Nie jest to wymagane, bo ta zawarta w pakiecie, jest wystarczająca. Jeśli wybrany pakiet nie zawierał fotoksiążki, lub chcecie dodatkowy egzemplarz (np. na prezenty), to jej cena zawarta jest w nawiasach.

20x30cm 50 str. – w cenie pakietu (320zł dodatkowy egzemplarz)
20x30cm 90 str. – dopłata 160zł (480zł dodatkowy egzemplarz)
30x40cm 70 str. – dopłata 220zł (540zł dodatkowy egzemplarz) – to duży album 🙂

Uwaga: Jeśli zamówione zostaną 3 identyczne książki z tym samym projektemproducent udziela rabatu 15% od całości. Warto rozważyć. To może być świetny pomysł na prezent od serca dla rodziców, dziadków albo świadków, np. na gwiazdkę. Pary często zamawiają takie zestawy.

3/ Pendrive

Już od kilku lat Pary pobierają swoje zdjęcia z dysku w chmurze, ale na życzenie macie również możliwość zamówienia sobie pendrive w pudełku, na który wgram Wasze zdjęcia i wyślę razem z albumem. Okładka pudełka wykonana jest w tym samym materiale co wybrany na fotoksiążkę i personalizowana podobnym wzorem graweru (ale dopasowanym do odpowiednio mniejszego formatu pudełka). Pendrive ma elementy czarnej ekoskórki z wygrawerowanymi imionami lub inicjałami.

Pendrive z pudełkiem – 100zł

4/ Materiał okładki

Poniżej wybór materiałów w które może być oprawiony album, są to piękne.. welury!! Jest to „miziasty” materiał z króciutkimi włoskami. Zależnie z której strony pada światło, lub w którym kierunku przetrzemy materiał, może przybierać lekko inne odcienie danego koloru. Grawer imion lub wzoru jest wklęsły i w kolorze danego materiału tylko ciemniejszy. Ma różną widoczność na poszczególnych materiałach i zależnie od której strony się na niego spojrzy, może być lekko lub wyraźnie widoczny.

A01 Czarny (grawer też czarny)
A02 Miedziany/Bursztynowy
A03 Granatowy
A04 Bordowy
A05 Szary bardzo jasny
A06 Szary jasny cieplejszy/kremowy
A07 Zielony mocniejszy
A08 Butelkowa zieleń
A10 Czerwony stonowany
A12 Błękitny jasny
A14 Musztardowy/Złoty
A15 Brązowy lekki
A16 Szary chłodny
A17 Schłodzony róż/Liliowy
A18 Niebieski
A19 Pistacjowy pastelowy
A20 Szary ciepły

fffffffffff
rrrrrrrrrr
ttttttttt
A12 1 welur błękit
2 1 welur błęfdsfkit
hgggg
ggggggggh
hfgh
hhhhhhhh

5/ Wzór graweru

Każda okładka personalizowana jest grawerem, który możecie wybrać z kilku wzorów. Najczęściej są to imiona, bo są formą prostą i ponadczasową, ale i wzory poniżej również dobrze wyglądają. Imiona i data ślubu znajduje się również na pierwszej stronie w książce, dlatego na okładkę mogą być same imiona.

A12 1 welur błękit

E12

E12 Czarna ekoskóra

A08

Butelkowa zieleń

gfdg

gdfg


Czekam więc na odpowiedź z wybranymi opcjami:

– wielkość książki i ilość stron
– numer i nazwa koloru okładki
– wybrany wzór graweru

E12

E12 Czarna ekoskóra

A08

Butelkowa zieleń

gfdg

gdfg

fffffffffff
rrrrrrrrrr
ttttttttt
A12 1 welur błękit
2 1 welur błęfdsfkit
hgggg
ggggggggh
hfgh
hhhhhhhh