txt

Fotograf Nowy Sącz

Cześć! Miło mi że trafiliście na moją stronę.

Zapewne szukacie fotografa na swój ślub, więc trafiliście w dobre miejsce.

Jeśli szukacie czegos wyjatkowego, macie wymagania i widzicie różnice – tym bardziej jesteście w dobrym miejscu.

Fotografią ślubną zajmuję się od dobrych kilku lat, z niemalejącą pasją, starając się cały czas podnosić poziom swoich prac. Myślę, że mam Wam wiele do zaoferowania.

Jako fotograf pracuję głównie w południowej Polsce: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz. Ciągle szukam czegoś nowego, nowych miejsc, ludzi i ich historii, dlatego odległości nie mają znaczenia. Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, chętnie przyjadę i na Pomorze, Mazury czy Dolny Śląsk.

Dlaczego ja? Zobaczcie portfolio, blog.. po tym chyba wiele nie będzie trzeba dopowiadać 🙂

Mam nadzieję widzicie różnice. Obrazy mówią tysiąc razy więcej niż słowa.
Zdjęcia można zrobić piękne, albo i niekoniecznie, wszystko zależy komu powierzycie to zadanie – zadanie, na które jest tylko jedna jedyna szansa.
Nie da się tych chwil powtórzyć, są wyjątkowe, ulotne.

Jedynie dobre fotografie, z tego dnia, z Wami, z Waszą rodziną, gośćmi, z ciekawymi sytuacjami, momentami, miejscami, kolorami, tylko one trwale pozostaną i będą Wam całe życie wspominać jak piękny był ten dzień. Gdy z chęcią, co roku, na święta, lub na rocznicę weźmiecie album, zrobi się na sercu ciepło, popłynie łezka, wtedy docenia się życie i osoby, ktorymi się otaczamy. Wtedy wzmacnia sie więzi.

Chciałbym Wam zaoferować właśnie taką fotografię. Coś więcej niż standard, niż typowe zdjęcia ślubne. Chciałbym abyście oglądając zdjęcia ze swojego ślubu przeżywali go na nowo. Aby powróciły żywe wspomnienia. Chciałbym abyście zobaczyli ten dzień z innej perspektywy, szczegóły, momenty, ciekawe zdarzenia, zestawienia, to co sie działo w centrum uwagi, jak i obok.
Podczas przygotowań, na ślubie czy przyjęciu zawsze coś się dzieje, kwestia tylko tego czyje oko i jak to wychwyci i jak pokaże.
Staram się aby zdjecia, które otrzymacie pokazywały piękno i wyjątkowość tego dnia, aby to co zobaczycie wciągało widza – umiejętność fotografa jest w tym, aby to zobaczyć, wykadrować, być krok przed, mieć wyczucie. To tutaj robi się różnica. To tutaj poznacie fotografa, który zrobi takie same zdjęcia jak 20-tu innym parom wcześniej, lub takiego który podejdzie do Was indywidualnie, kreatywnie, dostosuje sie do Was, do ludzi, a nie Wy do niego.

Sposób w jaki pracuję, jest bardzo komfortowy dla Par Młodych, dla Was – nie reżyseruję tego dnia w żaden sposób, jest to żywy reportaz i chcę go pokazać od jak najpiękniejszej, ale jednocześnie naturalnej strony. Uwielbiam to co samo z siebie się dzieje, relacje, zachowania, gesty, emocje. To dusza prawdziwego reportażu ślubnego.

Zdjęcia ślubne otrzymacie w dużej ilości. Kiedys było to 350 zdjęć, obecnie otrzymacie ok 500-800. To bardzo dużo, dlatego że szanuję Wasze oczekiwania i wiem, ze chcecie mieć więcej, niżby to wyglądało z poglądu fotografa. Zdjecia przechodzą selekcję i otrzymujecie tylko te dobre, udane kadry.

Przykładam dużą wagę do kolorów, szczególnie kolorów skóry i tego aby zdjęcia były naturalne.
Wymaga to dużej pracy, ale za to Wasze zdjecia będą ponadczasowe, zawsze z chęcią będziecie je pokazywali rodzinie, znajomym, nawet za wiele wiele lat. Małe mody są różne, ale tylko chwilowe. Jedynie naturalność pozostanie na zawsze i choć najtrudniejsza do uzyskania, to jest zawsze najbardziej poszukiwana.

No to co.. zapraszam do portfolio 🙂

A jeśli chciecie wiedzieć więcej, zobaczyć przykładowy album, poznać mnie – zapraszam do kontaktu. Jeśli tylko termin będzie jeszcze dostępny, to z przyjemnością zostanę Waszym fotografem.