O mnie

[column_one_half]

O mnie

moje zdjecie

Mariusz Wrona, rocznik ’82, ekonomista. Pamiętam, w mojej rodzinie zawsze były różne zainteresowania artystyczne, mam i ja, cieszę się że je spełniam, że udaje mi się łączyć radość robienia zdjęć z odpowiedzialnością za tak ważne zadania, które mi powierzacie. Jestem gdzie jestem i robię to co lubię, jestem i dla Was i dla siebie..

Najlepiej jednak jak zaproszę Was do przeglądnięcia mojego portfolio – mawiają słusznie – jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów..

[/column_one_half]

[column_one_half_last]

Styl moich prac

to zestawienie schematu Waszych potrzeb z moim pomysłem jak utrwalić te chwile w formie wciągającej opowieści, to połączenie treści kadru i jego estetyki, to naturalny kolor i mocne czarno-biele, a wszystko to podane w sposób niebanalny i ‚lekkostrawny’. Fotografując staram się być bacznym obserwatorem, skutecznym egzekutorem, a na koniec twórczym narratorem opowieści, jaką jest Ten dzień. Dążę do tego, aby moje prace były odzwierciedleniem Waszych wymagań z dodatkiem elementu mojej wyobraźni, przy komforcie swobody i naturalności, bez pozowania i sztuczności. Specjalizuję się w fotografii ślubnej i pracuję w nowoczesnym stylu reportażowym, możliwie wykorzystuje naturalne światło – obserwuję – dzięki temu zapisuję tę piękną historię taka jaka była, z podkreśleniem najważniejszych chwil i prawdziwych emocji.. Opieram się na wyczuciu chwili i wyobraźni, dzięki czemu Wy czujecie się w tym dniu komfortowo, bo to Wasz najważniejszy dzień, a nie „5 minut” fotografa.

[/column_one_half_last]

[column_one_half]

Spotkanie i rozmowa

– jeśli spodobają Ci się moje fotografie i masz chęć dowiedzieć się więcej, możemy umówić się na niezobowiązujące spotkanie. Porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, obejżycie przykładowy fotoalbum, a jeśli Wam wszystko będzie odpowiadało, możemy nawiązać dalszą współpracę.

Jeśli już teraz chcecie się dowiedzieć więcej jak pracuję – zapraszam do zakładki Oferta > Pytania

[/column_one_half]

[column_one_half_last]

Facebook

zapraszam na mój profil ikona_facebook_kopia

polub i bądź na bieżąco

[/column_one_half_last]