Home 2 chwilowo

 

Cześć! Miło mi że odwiedziliście na moją stronę.

Zapewne szukacie fotografa na swój ślub – więc trafiliście w dobre miejsce.

Poszukujecie czegoś wyjątkowego, macie wymagania i widzicie różnice – tym bardziej jesteście w dobrym miejscu.

 

MARIUSZ WRONA – FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Fotograf Nowy Sącz

Fotografią ślubną zajmuję się od dobrych kilku lat, z niemalejącą pasją, starając się cały czas podnosić poziom swoich prac. Myślę, że mam Wam wiele do zaoferowania.
Jako fotograf pracuję głównie w południowej Polsce: Nowy Sącz, Tarnów, Kraków. Ciągle szukam czegoś nowego, nowych miejsc, ludzi i ich niezwykłych historii, dlatego odległości nie mają znaczenia. Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, chętnie przyjadę i na Pomorze, Mazury czy Dolny Śląsk.

Dlaczego ja? Zobaczcie portfolio, blog.. po tym chyba wiele nie będzie trzeba dopowiadać 🙂

Mam nadzieję widzicie różnice. Obrazy mówią tysiąc razy więcej niż słowa.
Fotograf fotografowi nierówny, zdjęcia można zrobić piękne, wciągające, albo i niekoniecznie, wszystko zależy komu powierzycie to zadanie – zadanie, na które jest tylko jedna jedyna szansa. Nie da się tych chwil powtórzyć, dlatego tak istotne jest komu je powierzycie, kim będzie fotograf i co sobą prezentuje.

Jedynie dobre fotografie, z Wami, z Waszą rodziną, gośćmi, z ciekawymi sytuacjami, momentami, miejscami, kolorami, tylko one pozostaną i będą Wam całe życie wspominać jaki był ten dzień. Gdy z chęcią, kilka razy w roku, na święta, na rocznicę, w dobrych i gorszych chwilach weźmiecie album, zrobi się na sercu ciepło, popłynie łezka, wtedy docenia się życie i osoby, którymi się otaczamy. Wtedy wzmacnia się więzi.

Chciałbym Wam zaoferować właśnie taką fotografię. Coś więcej niż standard, niż typowe zdjęcia ślubne. Z mojej strony, jako fotograf, chcę abyście oglądając zdjęcia ze swojego ślubu przeżywali go na nowo. Aby powróciły żywe wspomnienia, ale też abyście zobaczyli ten dzień z innej perspektywy, szczegóły, momenty, zdarzenia, zestawienia, to co się działo w centrum uwagi, jak i obok.
Podczas przygotowań, na ślubie czy przyjęciu zawsze coś się dzieje, kwestia tylko tego czyje oko, jak to wychwyci i jak pokaże.
Staram się aby zdjęcia, które otrzymacie pokazywały piękno i wyjątkowość tego dnia, aby to co zobaczycie wciągało każdego widza – umiejętność fotografa jest w tym, aby to zobaczyć, być krok przed, mieć wyczucie chwili i sytuacji. To tutaj robi się różnica. To tutaj poznacie fotografa, który zrobi takie same zdjęcia jak 20-tu innym parom wcześniej, lub takiego który podejdzie do każdej okazji indywidualnie, kreatywnie, a to co zobaczycie mile Was zaskoczy.

fotograf nowy sącz 2017

Sposób w jaki pracuję, jest bardzo komfortowy dla Par Młodych, dla Was – nie reżyseruję tego dnia w żaden sposób, jest to żywy reportaż i chcę go pokazać od jak najpiękniejszej, ale jednocześnie naturalnej strony. Uwielbiam to co samo z siebie się dzieje, relacje, zachowania, gesty, emocje. To dusza prawdziwego reportażu ślubnego.

Zdjęcia ślubne otrzymacie w dużej ilości. Kiedyś było to 350 zdjęć, obecnie otrzymacie ok 500-800. To bardzo dużo, dlatego że szanuję Wasze oczekiwania i wiem, ze chcecie mieć więcej, niżby normalnie sugerował fotograf. Zdjęcia przechodzą selekcję i obróbkę, otrzymujecie dobre, udane kadry.

Przykładam dużą wagę do kolorów, szczególnie kolorów skóry i tego aby zdjęcia były naturalne.
Wymaga to dużej pracy, ale za to Wasze zdjęcia będą ponadczasowe, zawsze z chęcią będziecie je pokazywali rodzinie, znajomym, nawet za wiele wiele lat. Małe mody są różne, ale tylko chwilowe. Jedynie naturalność pozostanie na zawsze i choć najtrudniejsza do uzyskania, to jest zawsze najbardziej poszukiwana.

Oczywiście to tylko garść informacji, jeśli chcecie wiedzieć więcej, zobaczyć przykładowy album, poznać mnie – zapraszam na niezobowiązujące spotkanie – np. Nowy Sącz – kawa, herbata?

Jeśli tylko termin będę miał jeszcze dostępny – to z przyjemnością zostanę Waszym fotografem.

Mariusz Wrona
Fotografia ślubna Nowy Sącz


Starsze

Mariusz Wrona – fotografia ślubna, w tej dziedzinie się specjalizuje i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Trafiliście tutaj z jakiegoś powodu, zapewne szukacie dla siebie lub kogoś bliskiego fotografa na ważną okazję – to odpowiednie miejsce i mam nadzieję właśnie go znaleźliście.

Jedno co trzeba określić na początek – Wybór fotografa na Wasz ślub to wybór pamiątki na całe życie, czyli wybór ważny.

To fotograf zatrzyma dla Was ulotne chwile, powtórzy i utrwali tę piękną ślubną historię, do której będziecie razem przez lata tak chętnie wracali wspomnieniami. Okazja jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a taki wybór w szczególności wymaga przemyślenia komu powierzycie to ważne zadanie.

Swoją ofertę kieruję dla osób wymagających czegoś więcej ponad standard i „typowość”, szukających powiewu świeżości i kierujących się poczuciem estetyki, osób, dla których zdjęcia ślubne to nie rytualny obowiązek, lecz świadome są istoty takiej pamiątki, której wartość z czasem tylko rośnie. Tutaj nie ma powtórek, cofnięć, wszystko jest na żywo i jak to będzie utrwalone, tak już na zawsze pozostanie. Fotografie na życzenie ubieram w ekskluzywne personalizowane formy albumowe, wybór jest spory, a wszystko to po to aby tak ważne wydarzenie było schludnie i ze smakiem zamknięte w ramach elegancko prezentującej się księgi.

fotograf nowy sącz 2017

Pracuję głównie w okolicy miast fotograf Nowy Sącz, Gorlice, Zakopane oraz Tarnów i Kraków – to podstawowy obszar mojej działalności, ale i równie chętnie pojadę też w dalsze rejony. Jeśli Wasz ślub planujecie w szczególności na terenie województw małopolskiego czy podkarpackiego, to tym bardziej zapraszam do zapoznania się z moimi pracami i treścią oferty.