Mariusz Wrona Fotograf

 

Fotograf Nowy Sącz – Mariusz Wrona

Fotografia ślubna, w tej dziedzinie się specjalizuje i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Trafiliście tutaj z jakiegoś powodu, zapewne szukacie dla siebie lub kogoś bliskiego fotografa na ważną okazję – to odpowiednie miejsce i mam nadzieję właśnie go znaleźliście.

Jedno co trzeba określić na początek – wybór fotografa na Wasz ślub to wybór pamiątki na całe życie, czyli wybór ważny.

To fotograf zatrzyma dla Was ulotne chwile, powtórzy i utrwali tę piękną ślubną historię, do której będziecie razem przez lata tak chętnie wracali wspomnieniami. Okazja jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a taki wybór w szczególności wymaga przemyślenia komu powierzycie to ważne zadanie.

Swoją ofertę kieruję dla osób wymagających czegoś więcej ponad standard i „typowość”, szukających powiewu świeżości i kierujących się poczuciem estetyki, osób, dla których zdjęcia ślubne to nie rytualny obowiązek, lecz świadome są istoty takiej pamiątki, której wartość z czasem tylko rośnie. Tutaj nie ma powtórek, cofnięć, wszystko jest na żywo i jak to będzie utrwalone, tak już na zawsze pozostanie. Fotografie na życzenie ubieram w ekskluzywne personalizowane formy albumowe, wybór jest spory, a wszystko to po to aby tak ważne wydarzenie było schludnie i ze smakiem zamknięte w ramach elegancko prezentującej się księgi.

Pracuję głównie w okolicy miast fotograf Nowy Sącz, Gorlice, oraz Tarnów i Kraków – to podstawowy obszar mojej działalności, ale i równie chętnie pojadę też w dalsze rejony. Jeśli Wasz ślub planujecie w szczególności na terenie województw małopolskiego czy podkarpackiego, to tym bardziej zapraszam do zapoznania się z moimi pracami i treścią oferty.