Czesc2

To nie tak, że każde zdjęcia są takie same, ani też opowiadają to samo. Może być inaczej. Każda historia może być inna. Twoja opowieść moze zacząć sie tutaj..

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

Cześć, jestem Mariusz i miło mi bardzo gościć Cię tutaj!
Zapewne szukasz dobrego fotografa na ważną okazję? Jesteś w dobrym miejscu.
Zostań chwilę i zobacz co mam Ci do zaoferowania.

Fotografią ślubną zajmuję się od dobrych kilku lat, z niemalejącą pasją, starając się cały czas podnosić poziom swoich prac. Myślę, że mam Wam wiele do zaoferowania.
Jako fotograf pracuję głównie w południowej Polsce: Nowy Sącz, Tarnów, Kraków. Ciągle szukam czegoś nowego, nowych miejsc, ludzi i ich niezwykłych historii, dlatego odległości nie mają znaczenia. Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, chętnie przyjadę i na Pomorze, Mazury czy Dolny Śląsk.

Dlaczego ja? Zobaczcie portfolio, blog.. po tym chyba wiele nie będzie trzeba dopowiadać 🙂

Mam nadzieję widzicie różnice. Obrazy mówią tysiąc razy więcej niż słowa.
Fotograf fotografowi nierówny, zdjęcia można zrobić piękne, wciągające, albo i niekoniecznie, wszystko zależy komu powierzycie to zadanie – zadanie, na które jest tylko jedna jedyna szansa. Nie da się tych chwil powtórzyć, dlatego tak istotne jest komu je powierzycie, kim będzie fotograf i co sobą prezentuje.

Jedynie dobre fotografie, z Wami, z Waszą rodziną, gośćmi, z ciekawymi sytuacjami, momentami, miejscami, kolorami, tylko one pozostaną i będą Wam całe życie wspominać jaki był ten dzień. Gdy z chęcią, kilka razy w roku, na święta, na rocznicę, w dobrych i gorszych chwilach weźmiecie album, zrobi się na sercu ciepło, popłynie łezka, wtedy docenia się życie i osoby, którymi się otaczamy. Wtedy wzmacnia się więzi.

Chciałbym Wam zaoferować właśnie taką fotografię. Coś więcej niż standard, niż typowe zdjęcia ślubne. Z mojej strony, jako fotograf, chcę abyście oglądając zdjęcia ze swojego ślubu przeżywali go na nowo. Aby powróciły żywe wspomnienia, ale też abyście zobaczyli ten dzień z innej perspektywy, szczegóły, momenty, zdarzenia, zestawienia, to co się działo w centrum uwagi, jak i obok.
Podczas przygotowań, na ślubie czy przyjęciu zawsze coś się dzieje, kwestia tylko tego czyje oko, jak to wychwyci i jak pokaże.
Staram się aby zdjęcia, które otrzymacie pokazywały piękno i wyjątkowość tego dnia, aby to co zobaczycie wciągało każdego widza – umiejętność fotografa jest w tym, aby to zobaczyć, być krok przed, mieć wyczucie chwili i sytuacji. To tutaj robi się różnica. To tutaj poznacie fotografa, który zrobi takie same zdjęcia jak 20-tu innym parom wcześniej, lub takiego który podejdzie do każdej okazji indywidualnie, kreatywnie, a to co zobaczycie mile Was zaskoczy.

Zobacz najnowsze historie:

Sposób w jaki pracuję, jest bardzo komfortowy dla Par Młodych, dla Was – nie reżyseruję tego dnia w żaden sposób, jest to żywy reportaż i chcę go pokazać od jak najpiękniejszej, ale jednocześnie naturalnej strony. Uwielbiam to co samo z siebie się dzieje, relacje, zachowania, gesty, emocje. To dusza prawdziwego reportażu ślubnego.

Zdjęcia przechodzą selekcję i obróbkę, otrzymujecie dobre, udane kadry.

Przykładam dużą wagę do kolorów, szczególnie kolorów skóry i tego aby zdjęcia były naturalne.
Wymaga to dużej pracy, ale za to Wasze zdjęcia będą ponadczasowe, zawsze z chęcią będziecie je pokazywali rodzinie, znajomym, nawet za wiele wiele lat. Małe mody są różne, ale tylko chwilowe. Jedynie naturalność pozostanie na zawsze i choć najtrudniejsza do uzyskania, to jest zawsze najbardziej poszukiwana.

Oczywiście to tylko garść informacji, jeśli chcecie wiedzieć więcej, zobaczyć przykładowy album, poznać mnie – zapraszam na niezobowiązujące spotkanie – np. Nowy Sącz – kawa, herbata?

Jeśli tylko termin będę miał jeszcze dostępny – to z przyjemnością zostanę Waszym fotografem.

Mariusz Wrona
Fotografia ślubna Nowy Sącz